Wellness sektöründe faaliyet gösteren One More International hayatımıza sadece ekonomik yönden dokunmakla kalmıyor, aynı zamanda yaşam kalitemizi önemli ölçüde artıracak bir hayatın kapılarını bizler için aralıyor. Sağlıklı yaşam şekli her bireyin kendi bilinci doğrultusunda yine kendi yaşam kalitesini arttırmaya yönelik bir dizi önlemlerle başlar. Duygusal, sosyal ve mesleki alanlarda performansı arttırmak mutluluk ve başarıyı beraberinde getirir. Wellness sosyal ve ekonomik kazanç potansiyelimizi en yüksek seviyede elde edebileceğimiz en uygun sektördür.

Bir hedefimiz var! One More kazanç planı sahip olabileceğimizden daha fazla imkânı bize cömertçe sunuyor. Tek yapmamız gereken one more’a "ücretsiz online kayıt” olup planlanan eğitimlere katılmak ve yüksek potansiyelli bir ekip çalışmayla şirketimizin bize sunduğu imkanlardan azami ölçüde yararlanmak.

Unutmayın! başarı ancak kaliteli bir ekiple kaçınılmaz olur. 

9 Benzersiz Kazanç Planıyla Yüksek Gelir Elde Etmeye Hazır Mısınız?

One More, kazanmamız için elinden geleni yapıyor. Gelirinin %86’sını hazırladığı 9 ayrı kazanç planıyla tekrar distribütörlerine dağıtan one more, kazanmamayı imkansız hale getiriyor. Nasıl mı?

Gelin kazanç planlarımızı hep birlikte inceleyelim.

Hızlı Erişim

1.Kazanç Planı %25 Kayıt Primi (Hızlı Başlangıç Bonusu)

2.Kazanç Planı 2+1 Promosyon Bonusu

3.Kazanç Plan 3D Bonus

4.Kazanç Planı 4×4 Bonus

5.Kazanç Planı Takım Bonusu

6.Kazanç Planı Eşleşme Bonus

7.Kazanç Planı Nakit Kariyer Bonusu

8.Kazanç Planı Dünya Havuzu Bonusu

9.Kazanç Planı Araç Katkı Bonusu
Whatsapp dan mesaj gönderin