2014 yılında ticari hayatına başlayan One More International, "Temiz Network Marketing Sahası Oluşturma” misyonu ile faaliyetlerine başlamış olup, bu misyonu kendine daimi hedef olarak belirlemiştir. Nitelikli ürünleri ile girişimcilerine, küresel pazarda kazanç fırsatı sunmaktadır. 

Bu organizasyonun temelleri atıldıktan sonra yıllar içinde Türkiye’nin dört bir yanına, sonrasında Avrupa’ya ve Avrupa’dan tüm global pazara açılmaya başlayan One More International, Dünya’nın 6 farklı noktasında kurumsal yapılarını kurarak küresel ticaretin iddialı oyuncularından biri olmuştur.

One More International, benimsemiş olduğu "küresel serbest ticaret” yapısını Türkiye, Hollanda, Bulgaristan, Azerbaycan, Kazakistan ve Endonezya’da kurulmuş olan şirketleri ile temsilcilerine temin etmektedir.

One More International, sektördeki gücünü perçinlemek adına, ithalatçı olarak başladığı ticari hayatını, ürün gamının %85’ini kendi bünyesinde üreterek, üretici olma vasfına sahip olmuştur. Üretim inovasyonu ile,      AR-GE faaliyetleri için önemli yatırımlar yapan One More International, üretim misyonunu "kalite odaklı, inovatif ve sürdürülebilir üretim” olarak benimsemiştir.

Kurulduğu günden bugüne, One More International’ın ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve geniş ticaret ağı ile Türkiye’de, Avrupa’da, Asya’da, Güney ve Merkez Amerika’da, sektörün öncü girişimcisi ve rol belirleyicisi olmayı başarmıştır.

Bugün One More International; 53 ülkeye açılmış, kişiye özel kargosuyla tüm dünyaya servis yapabilen, yaklaşık 7 ülkeye makro ihracat gerçekleştirmiş, bununla beraber 7 dünya ülkesinde ofisleri bulunan, Türkiye’de de 3 tane ofisi olan bir "Network Marketing” şirketidir.            One More International, başarısını işin mutfağından gelen yöneticilerine ve dev kadrosuna borçludur. Global Başkanımız Sn. Mustafa Erdil ve Global 2. Başkanımız Sn. Sevcihan Saygılı Erdil 

21 yıllık Network Marketing deneyimlerini özgün vizyon ve misyonlarıyla harmanlayarak sayısız başarıyla dolu bir yol haritası çizmişlerdir. 

Sadece bir fikir olarak bir günde başlayan bu iş şu anda 350.000+ bağımsız distribütörüne iş fırsatı olmaktadır ve 4.000.000 üzerinde ürünlerini kullanan müşteri portföyü bulunmaktadır. Bununla beraber One More International Genel Merkezi’nde 30 kişilik dev kadro ile çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

2014’den beri her geçen gün büyüyen kadrosu ile sayısız başarıya, binlerce kişilik organizasyonlara imza atan One More International, aynı organizasyonları tüm dünyada yapmaya ve sayısız başarıya imza atmaya hazırlanmaktadır.

Whatsapp dan mesaj gönderin